Co pobudza zmysły naszych mężczyzn? Co sprawia że przeszktałcamy się w silne i świadome swojej wartości kobiety i kusicielki? Odpowiedzią na powyższe pytania jest termin wszystkim znany – bielizna oraz,i jej atrybuty.
Co jest najważniejsze przy wybieraniu bielizny, kompletu bielizny dla siebie lub partnera, co powinno się brać pod uwagę?
Jednym z bardziej ważnych wyznaczników dobrej bielizny, winien być materiał, ponieważ to on świadczy o komforcie noszenia jej przez ciebie i twojego patnera. To tkanina decyduje o samopoczuciu ale też o tym czy spełni swoją rolę w życiu na co dzień ale także w wyjątkowych dla nas chwilach
Stroje bieliźniane tworzone są zazwyczaj z
tkanin naturalnego pochodzenia ale też tych sztucznego pochodzenia. Jeśli chodzi o materiałach pochodzenia naturalnego najczęściej wykorzystuje się bawełnę. O jej jakości mówi nam długość delikatność włókien. Wyróżniamy dwa typy bawełny- bawełna czesana oraz superczesana.Oby dwie są przyjazne dla skóry. Bielizna bawełniana jest bardzo powiewna ale również powoduje że skóra może swobodnie oddychać. Coraz częściej zaczyna się używać tkaniny bambusowe która skutecznie zastępuje bawełnę. Jest także delikatne oraz elastyczne. Jednak w dzisiejszym świecie mody produkty naturalne często zastępowane są produktami sztucznymi, w tym przypadku także. Jako przykład podamy elastan który od wielu lat jest ulepszany i ciągle znajduje spore zainteresowanie i zastosowanie. Łączony jest też z naturalnymi materiałami. Zbliżony charakter ma tkanina polyamidowa – oddychający materiał oraz niebywale lekki.

Beauty 77