Portale społecznościowe czy czasopisma tworzone są najczęściej z myślą o kobietach oraz są wskazane dla płci pięknej. Dlaczego tak się dzieje skoro męska część świata mody jest równie rozległa w swoich dziedzinach?
Już dawno temu przyjęło się że moda jest dla kobiet. Przyjęto również, że mężczyźni nie są chętni do rozmów na temat ubioru czy też dbania o wygląd. Damy uważają że nie warto zadawać pytań facetowi o to co ubierze, ma na sobie, planuje kupić.Natomiast powszechnie znany jest też fakt że mężczyźni bardzo lubią a wręcz kochają chwalić się swoimi trofeami. Odsuwając na bok stereotypy oświadczamy wszystkim pięknym kobietom że temat mody dla facetów nie jest czymś obcym! Pogadajmy więc o modzie naszych mężczyzn. Czy moda męska w Polsce ma się dobrze? Profesjonalisci mówią że największym mankamentem polskich marek jest pomysł demonstrowania ubrań w sklepach stacjonarnych i internetowych. Męską część kupców zniechęca bardzo często obraz stereotypowego mężczyzny który prezentuje odzież. Na szczęście większość jednak sięga po to w czym czuje sie atrakcyjnie nie patrząc na to w jakim świetle coś jest pokazane. Zapytajmy siebie o najważniejszą rzecz – Jakie ubrania powinien mieć w swojej kolekcji każdy przeciętny facet?
Jedną z rzeczy którą posiada każdy szanujący się mężczyzna jest tradycyjna koszula, podobno najlepiej biała oraz czarna. Kolejną taką częścią garderoby jest marynarka. Najlepiej taka która się prawie nie wyróżnia, pasuje absolutnie na każdą okazję!
Ostatnią niezbędną rzeczą są modne wygodne buty. Dobrze żeby były w stonowanym odcieniu i modnym fasonie.

Ekskluzywne Bransoletki