O czym kobiety kochają gawędzić? Co mieszkanki planety Wenus najchętniej dostałyby w prezencie od swojego mężczyzny? Na co kobiety kochają trwonić swoje własne pieniądze? Na co są gotowe wydać kilkaset oraz więcej złotych? W czym czują się wyjątkowo? W jaki sposób podnoszą swoją atrakcyjność oraz zwracają na siebie uwagę mężczyzn? Odpowiedź jest jedna – bielizna.
Spróbujemy napisać o wszystkim co najważniejsze związane z tą sferą!
Co jest najważniejsze w wyborze idealnego kostiumu? Co należy brać pod uwagę aby uniknąć dysonansu pozakupowego? Zdaniem większości kobiet dobra bielizna to taka która odpowiada naszym adoratorom. Mówi się też że ideał tkwi w prostych rozwiązaniach. Mówimy tu o niezbyt skomplikowanych krojach czy kolorach. Czerń oraz nieskazitelna biel to podstawa trafionego zestawu bielizny. Zwróćmy też uwagę na to że motyw też ma wielką wagę.
Bielizna była i jest najbardziej zmysłową część damskiej garderoby, bo to dzięki koronkowym biustonoszom z z ozdobami pozyskujemy uwagę mężczyzn. My kobiety przywiązujemy do wyrobów bieliźnianych bardzo dużo uwagi, bardzo często też wykorzystujemy bieliznę do
„cichych poprawek” jak w przypadku bielizny wyszczuplającej gdy marzymy o tym żeby wyglądać zniewalająco w opiętej sukience, która która nie do końca leży tak jak powinna.
Kompletem bielizny nie można nazwać naszego stroju jeśli nie ma w nim pończoch, które często spełniają rolę jako dopełnienie biznesowego stroju. To wszystko o eleganckiej bielizny. Tymczasem kupując fikuśną i komiczną bieliznę na noc jednocześnie wkraczasz do krainy fantastycznych, słodkich snów

Kobiecy Swiat Seksu