Polska Moda ma w swojej historii bardzo dużo sukcesów. Kiedyś Polska Moda dość często była wyśmiewana oraz ludzie mówili o niej jak o tej zacofanej ale też niechcianej. Konsumenci dostrzegając że sąsiednie rynki oraz zagraniczne marki są bardziej rozchwytywane zaufali zagranicznym projektatom odmawiając sobie przyjemności noszenia polskich, polskiego pochodzenia gadreroby.
Czasy się zmieniły, trendy też. Polscy Projektanci są dziś w czołówce projektantów na świecie, ich projekty rozchodzą się w prędkości światła, a sławy z całego świata korzystają z Polskich Projektów.To się nazywa Progress! Polską modę cechuje czerpanie inspiracji z klasycznych krojów, ciekawe kształty, najlepszej jakości materiały niekonwencjonalne rozwiązania. Uwielbiamy eksperymentować! Polscy projektanci są w stanie zaoferoać klientom naprawdę ciekawe pomysły! Zapewnij swoim bliskim wygodę i dobre samopoczucie. Rób wszystko, żeby czuli się kochani. Nie kupuj byle jakich rzeczy, unikaj dysonansu pozakupowego. Poza tym można wtrącić, że sieciowy zasób bywa nieco większy, znaleźć można poza tym więcej superlatyw, także słusznie o tym pomyśleć. Może to będzie lepszym wyjściem.
Pamiętajmy o wyszukanych krojach i szyciach, dbajmy o tkaninę a unikniemy dysonansu oraz problemów związanych z naszą skórą, bo doskonale wiemy o tym, że nietrudno o to w dzisiejszych czasach.

Moda i Srebro