Czy znasz 3 podstawowe terminy nakreślające typową kobietę? Ja znam: uczucie, bliscy oraz wyglad. Co kryje się pod podanymi pojeciami? Jakich rzeczy pragną panie? Czego nie znoszą? Z czym się borykają ? Jakich rzeczy nie zostawiają nawet na krótką chwilę? W tym artykule omówimy pierwsze fundamentalne pojęcie: uczucie w życiu kobiety. Spróbujmy je poznać. Jak widzi siebie kobieta, a widzi ją płeć męska? Czego oczekują oby dwie strony? Kobiety uwielbiają czuć się zdobywane. Znaczna większość ceni sobie sytuacje kiedy ukochany bierze inicjatywę w ich relacji we własne ręce jednak nie przyjmują postawy na zabój zaangażowanego mężczyzny. Jak często mawiają w połowie potrzebują tkliwości, zaangażowania w uczuciu, ale z drugiej strony skrycie pragną by obecny facet czasami stawiał opory, bywał nieznośny. Co za tym idzie? Panie wbrew pozorom także lubią zdobywać, bo kogo cieszy w pełni łatwo zdobyta rzecz, a co dopiero więź czy też atencja osoby drugiej? Oczywiście, że nie. Tak więc w jaki spsób dogodzić oczekiwaniom pięknych pań? Jak to rozegrać by być na pozycji lidera?
Troszcz o nią w sposób jaki pragnie, zaobserwuj kobiece mniejsze lub większe potrzeby, ażeby wiedzieć jakie z nich są najważniejsze oraz na tych skup się najbardziej, nawyk bywania nieosiągalnym wyrobisz dyskutując z wybranką. Pamiętaj, że to rozmowa jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że relację trzeba pielęgnować najczęściej małymi gestami, manewrami. Niepodtrzymywane uczucie wcześniej czy później zawsze gaśnie. To właśnie sprawia, że damsko-męska relacja jest wyjątkowa, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna