Nasz Polski świat mody słynie z tego że odrzucany jest na bok na koszt zagranicznych nowości. Często mówi się że moda pochodzenia polskiego w zestawieniu do innych krajów jest daleko w tyle, aczkolwiek gdyby przypatrzeć się temu dokładniej polscy producenci są w stanie pokazać ludziom naprawdę ciekawe koncepcje!
Od najmodniejszych fasonów aż po wysokich lotów tkaniny. Gdzie pojawia się przeszkoda konsumentów? Brak dostatecznych umiejętności projektujących czy szukający są za bardzo wymagający w swoich wyborach?

Otóż nie! Chodzi o to że Polski rynek rozwijał się w dużo krótszym tempie niż firmy międzynarodowe dostając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na wyspecjalizowanie. Klienci zauważając że sąsiednie rynki oraz zagraniczne marki są popularniejsze zaufali zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia gadreroby. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| aczkolwiek niestety takie są smutne realia.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonego płaszcza, czy też innych ubrań klienci nie muszą wyszukiwać u naszych sąsiadów ze względu na to że wystarczy zagłębić się w regionalny asortyment.

Kończąc postarajmy się pokochać to co Polskie! Odsuńmy na bok mity i dajmy szansę miejscowym handlowcom ale również pozostałym wykwalifikowanym osobom dbającym o nasz komfort i wygodę.

Stylowe Bransolety